Strona główna · Wyjazdy

Wyjazdy integracyjne

Zarządzanie wielkimi korporacjami kojarzy się bardzo często z siedzeniem za biurkiem, wypełnianiem stosu papierów i szeroko pojętym nic-nie-robieniem, rzucaniem strzałkami do tarczy lub grą w „kieszonkową” wersję biurowego golfa. Prawda jest jednak zupełnie inna – management to bardzo szeroka dziedzina wiedzy, w której ważne są wszechstronne uzdolnienia, podstawy psychologii, wpływania na podwładnych, a przede wszystkim wrodzonej charyzmy. Bardzo ważne są także wyjazdy integracyjne.

W grupie najważniejsza jest organizacja i nawet najlepszy manager nie pomoże, jeśli jego podwładni nie poznają dobrze swoich słabych i silnych stron. Umożliwiają to wyjazdy integracyjne, na których pracownicy mogą poznać swoje mniej oficjalne wizerunki i zawiązać bliższe stosunki.

24.03.2013. 09:42

Wyjazdy motywacyjne

W zarządzaniu firmą, a co za tym idzie całym zespołem podwładnych, bardzo ważne jest opanowanie doskonale wszystkimi aspektami motywowania zespołu pracowników do działania. Poza wyjazdami integracyjnymi, gdzie pracownicy mogą pozwolić sobie na odrobinę luzu i poznanie siebie nawzajem, bardzo ważne są także inne rodzaje nagród i kar, szczególnie tych pierwszych. Bardzo popularne są w tym miejscu wyjazdy motywacyjne. Działania te pozytywnie wpływają na prezencję firmy i jej widoczność w świecie marketingu

Ten rodzaj nagrody pozwala nagrodzić najlepszych pracowników. Umiejętnie zorganizowany program takiego wyjazdu pozwala managerowi nie tylko umocnić lojalność pracowników, lecz także zacieśnić relacje między najlepszymi z najlepszych, którzy wyjeżdżają razem wyjazdy motywacyjne. Oferta takiego wyjazdu wymaga dobrego poznania swoich ludzi, gdyż pracownicy nie dadzą się zmotywować w miejscu, którego nie lubią.

17.11.2010. 11:37

New Posts

  • Brak artykułów

New Comments

  • Brak komentarzy